Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Proč kupovat repasované zařízení?

Repasované zařízení. Chytré řešení za rozumné peníze.

Co je to repasovaný stroj? Jde o zařízení, které již byly používány, poté odkoupeny a profesionálně prověřeny, upraveny a otestovány. Poté jsou opět nabídnuty k prodeji. Výhodou těchto strojů je nižší cena. Stroj vám může být sestaven i na míru podle přání. Pokud se rozhodujete, zda koupit zařízení použité nebo repasované, rozhodně neváhejte, a zvolte druhou variantu. U použitého zařízení nikdy nemáte jistotu, co kupujete a není zaručen potřebný servis a dodávka náhradních dílů.

Jak je to s poruchovostí u repasovaných strojů?

U repasovaných zařízení se nemusíte bát ani poruchovosti. Mnohdy je i nižší než u nových strojů. Je prokázáno, že největší poruchovostí trpí nová technika, s časem používání poruchovost klesá. Opět stoupá až ke konci životnosti výrobku.

Repasované stroje pochází nejčastěji ze západních zemí, kde je potřeba jít s dobou a technologie se často obměňují. Někdy jsou prodávány i nové stroje, například z výstav nebo delší dobu vystavované na provozovně.

Repasované zařízení zvolte v případě, kdy chcete ušetřit a nesnížit při tom nároky na kvalitu. 

Kdy nákup repasovaného stroje není vhodný nebo možný?

Jde u zařízení pořizované na dotace. Zde je nutné kupovat pouze nové technologie. Jsou typy strojů, které se přímo nabízejí do segmentu repasovaných strojů a potom technologie, kde repase není úplně vhodná nebo potřebuje specializovanou firmu. To je vždy na posouzení dodavatele. 

Kontrolujete funkčnost zařízení po provedení opravy?

Každé repasované zařízení je po dobu několika hodin testované při plné zátěži s běžně používanými surovinami.

Prodáváte repasované stroje výměnným způsobem?

Jsme schopni nabídnout skladem (výměnným způsobem) část z dodávaného sortimentu. U většiny strojů je však výhodnější zaslat na opravu přímo vaše zařízení – nejen, že je možno ušetřit na ceně opravy, ale je možné také odhalit příčinu poškození a předejít tak opakování problému. 

Jakou záruku poskytujete na vaše produkty?

Při nákupu repasované technologie nabízíme svým zákazníkům kompletní záruku 6 měsíců. U některých strojů jsme schopni nabídnout i vyšší dobu záruky.