Guyon / Francie

Pro zadaný filtr nebylo nalezeno žádné zařízení.

Novinky

19. 10. 2015 

Po novém areálu představujeme nový web!

Chceme na sobě neustále pracovat a zlepšovat se. Jelikož naše repasované stroje získaly nový prostor, kde čekají na svého majitele, vytvořili jsme tak... číst více 

30. 9. 2015 

Část firmy stěhujeme do nového areálu

Jako firma jsme na trhu více než dvě desítky let. Máme spoustu strojů, výrobních technologií a také zaměstnanců. A tak i v našem případě se stalo nevy... číst více 

Další novinky

často kladené dotazy

Proč kupovat repasované zařízení?

Repasované zařízení. Chytré řešení za rozumné peníze.

Co je to repasovaný stroj? Jde o zařízení, které již byly používány, poté odkoupeny a profesionálně prověřeny, upraveny a otestovány. Poté jsou opět nabídnuty k prodeji. Výhodou těchto strojů je nižší cena. Stroj vám může být sestaven i na míru podle přání. Pokud se rozhodujete, zda koupit zařízení použité nebo repasované, rozhodně neváhejte, a zvolte druhou variantu. U použitého zařízení nikdy nemáte jistotu, co kupujete a není zaručen potřebný servis a dodávka náhradních dílů.

Jak je to s poruchovostí u repasovaných strojů?

U repasovaných zařízení se nemusíte bát ani poruchovosti. Mnohdy je i nižší než u nových strojů. Je prokázáno, že největší poruchovostí trpí nová technika, s časem používání poruchovost klesá. Opět stoupá až ke konci životnosti výrobku.

Repasované stroje pochází nejčastěji ze západních zemí, kde je potřeba jít s dobou a technologie se často obměňují. Někdy jsou prodávány i nové stroje, například z výstav nebo delší dobu vystavované na provozovně.

Repasované zařízení zvolte v případě, kdy chcete ušetřit a nesnížit při tom nároky na kvalitu. 

Další dotazy